Jaunumi

Sacerējumu konkursa rezultāti

2022-08-08T06:59:00+00:00

Kodokas 2022. gada vidusskolēnu sacerējumu konkursam tika iesniegti trīs darbi. Konkursa uzdevums bija aprakstīt kaimiņattiecības un to nozīmi mūsu dzīvēs. Lai veicinātu rakstību ar roku, konkursa darbiem bija jābūt rakstītiem ar roku uz papīra. Tas, iespējams, izskaidro zemo atsaucību un apliecina konkursa dalībnieču mūsu laikiem unikālo apņēmību.

Par konkursa uzvarētāju un 500 EUR naudas balvas ieguvēju atzīta Cēsu Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniece Šarlote Luīze Odziņa, otro vietu ieguvusi un 400 EUR balvā saņems Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas audzēkne Alise Ābola, bet trešo vietu un 300 EUR balvā saņems anonīma autore no Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma . Cēsu Valsts ģimnāzijai arī pienākas 300 EUR dāvinājums skolas bibliotēkas papildināšanai. Kodoka sazināsies ar balvu ieguvējiem tuvāko dienu laikā.

Nākamais Kodokas konkurss (bez vecuma ierobežojuma) būs publiskās runas konkurss. Sekojiet informācijai tuvāko mēnešu laikā mūsu mājaslapā un socmediju profilos.

(Šī ziņa tika papildināta 18. augustā, jo atklājās, ka ir saņemti trīs darbi, viens no kuriem bija 20. jūlijā nosūtīts uz mūsu juridisko adresi. Šis darbs ierindojas trešajā vietā.)