Gatavojoties 14. Saeimas vēlēšanām, 2022. gada 12. septembrī izdevniecība Kodoka aicināja deputāta amata kandidātus atbildēt uz dažiem Kodokas lasītājiem svarīgiem jautājumiem. Uz sarunu aicinājām kandidātus no 16 dažādiem sarakstiem. Atsaucās kandidāti no 8 sarakstiem.

Pūļi, 1. daļa

05.12.2022.

Pirmā daļa no 3. februārī iznākušās grāmatas Lielā Covid-19 panika nodaļas Pūļi. Kas ir pūļi, kā tie veidojas un attīstās, kādus pūļus varējām novērot kovida laikā.

Kaŗš miera laikā

05.12.2022.

Publicējam Kronvaldu Ata 1870. gada rakstu par karu miera laikā jeb par kultūrkaru starp divām "partijām" — kalpināšanas partiju un brīvības jeb vaļības partiju. Pārrakstīts no 1937. gadā izdotas grāmatas "Kronvalda rakstu izlase", saglabājot tur ieturēto rakstību.

Par lokdauniem un demokrātijas apdraudējumiem sarunājas pensionētais AK Augstākās tiesas tiesnesis lords Sampšens un Džejs Batačarja.

Greitbaringtonas deklarācijas teksts latviešu valodā. No angļu valodas tulkojusi Aija Dvinska.

Sadarbībā ar The Epoch Times publicējam sarunu ar Hārvardas profesoru, biostatistiķi un epidemiologu Dr. Martinu Kuldorfu. Šajā sarunā Kuldorfs atbild uz jautājumiem par Covid-19 imunitāti, vakcīnām, delta paveidu, un to, kāpēc viņš uzskata, ka pasaules reakcija uz Covid ir lielākais sabiedrības veselības fiasko vēsturē.

Saruna ar Stenfordas profesoru Džeju Batačarju par Greitbaringtonas deklarācijas praktisko ieviešanu, par sabiedrības veselības politikas politisko būtību, par lokdauniem un to nodarīto kaitējumu, par nākotni, kuru varam izvēlēties, par zinātnisko brīvību Stenfordā un daudz ko citu.

Juris Rudevskis izklāsta astoņus konservatīvisma pamatprincipus.

Rīgas Laiks 2020. gada novembra numurā publicētas Agneses Irbes piezīmes par Dzīvesbiedru likumu. Tas ir viens no apjomīgākajiem līdz šim latviešu valodā publicētajiem konservatīvajiem skatījumiem uz laulību. Ar RL atļauju pārpublicējam šeit pilnā garumā.